Współpraca z SubClub? Zapraszamy!

SubClub to nie tylko możliwość korzystania z dobrodziejstw zakupów subskrypcyjnych, ale również świetna okazja, by nawiązać owocną (w to nie wątpimy) współpracę przy nowatorskim projekcie. Kooperacja z nami możliwa jest w 3 podstawowych obszarach:

  • Jeśli masz własny biznes subskrypcyjny już wkrótce możesz oferować swoje produkty również użytkownikom SubClub. Zakupy w abonamencie są w Polsce wciąż mało popularne, a nasz serwis jest w zasadzie pierwszym miejscem grupującym sklepy funkcjonujące w tym specyficznym modelu. Dla Ciebie będzie to świetna okazja, by zaprezentować swoją ofertę osobom już zaznajomionym z zakupami w abonamencie. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci zasady, na jakich rozliczamy się z partnerami prowadzącymi swoje sklepy subskrypcyjne. Klarowne zasady rozliczeń i brak stałych opłat sprawiają, że na współpracy z nami można tylko zyskać.
  • Niewykluczone, że zainspirował Cię SubClub i chodzi Ci po głowie pomysł na własny biznes subskrypcyjny. Wszystko zaczyna się przecież od idei. Później niekoniecznie jest już tak różowo, a pytania piętrzą się w tempie niewyobrażalnym. Jesteśmy również po to, by Ci pomóc. Chętnie włączymy się w proces tworzenia i rozwijania Twojego przedsięwzięcia, doradzimy w jaki sposób najefektywniej przekuć pomysł w konkretny projekt i być może już wkrótce zaprezentujesz naszym klientom również własny klub subskrypcyjny? Przygotowaliśmy i wciąż tworzymy szereg materiałów (w tym podręcznik sprzedawcy), mających na celu przybliżenie specyfiki takiego biznesu. Możemy również porozmawiać, być może już na etapie konsultacji telefonicznych będziemy w stanie ocenić, na ile Twój pomysł ma szansę na realizację?
  • Przeglądając SubClub rzuciły Ci się w oczy kluby, do których pasowałyby sprzedawane lub produkowane przez Ciebie produkty? Świetnie, współpracujący z nami twórcy klubów cały czas poszukują najwyższej jakości asortymentu, który znaleźć się ma w kolejnych boxach. Niewykluczone, że właśnie Twoje będą idealnie się do tego nadawać. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my przekażemy Twoją propozycję odpowiednim operatorom programów subskrypcyjnych. Nawiązanie takiej współpracy może okazać się świetnym chwytem marketingowym. Klienci poznają i wypróbują Twoje produkty dzięki boxom – niespodziankom, a po pewnym czasie być może odwiedzą Twój sklep, by sięgnąć po więcej?

Nasza platforma stać się może dla Ciebie miejscem rozwinięcia bądź też stworzenia od podstaw własnego biznesu. Potencjał jest duży, a i sposobności więcej, niż by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Serdecznie zachęcamy do kontaktu mając nadzieję, że już niebawem będziemy mieli okazję do kooperacji.

Dodaj komentarz