Recenzja boxa subskrypcyjnego PsiaPaka

Recenzja boxa subskrypcyjnego PsiaPaka

1

PsiaPaka to box subskrypcyjny przygotowany specjalnie dla właścicieli psów i ich pupili. Każdego miesiąca subskrybenci otrzymują zestaw wysokiej jakości produktów, dobieranych w oparciu o opinię specjalistów i weterynarzy. W zależności od wielkości boxa, można w nim znaleźć różne kombinacje produktów: zdrowe przekąski, suplementy diety, artykuły higieniczne i kosmetyczne, gadżety i zabawki, a także zniżki na usługi weterynaryjne i groomerskie.

Jak to działa? Należy wybrać wielkość psa a następnie rozmiar paczki. Nasza paczka jest dla średniego psa i zawiera produkty z edycji „Deluxe”, która kosztuje 79 zł i można ją kupić w naszym serwisie.

A oto, co znajdujemy w środku:

Płyn do przemywania uszu marki dr Seidel, 75 ml. Jest niezbędny, jeśli chodzi o prawidłową pielęgnację i utrzymanie higieny uszu psa. Dzięki regularnemu stosowaniu, możemy uniknąć groźnych dla psa stanów zapalnych uszu. Płyn zawiera kwas mlekowy i salicylowy, alantoinę i łagodne środki myjące. Tak opracowany skład działa łagodząco i antyseptycznie.

5

Hipoalergiczne przysmaki dr Seidel, przeznaczone dla pupili z z alergiami pokarmowymi. Przysmaki zawierają hydrolizaty białka i ryż, które minimalizują ryzyko nietolerancji pokarmowej.

4

Druga przekąska, zawarta w boxie to karma uzupełniająca dla psów Herat – Breakers Softleys. W składzie znajdują się 4% dziczyzny oraz ponad 93% produktów pochodzenia zwierzęcego. To wartościowa karma, która nie wywołuje nietolerancji pokarmowej, ponieważ nie ma w niej zbóż ani cukru.

Ostatni produkt spożywczy z boxa to 8 in 1 Grills BBQ Style, czyli chrupiące snaki grillowe, przypominające plastry bekonu. Nie zawierają cukru i pszenicy, za to w składzie znajdziemy skórę wołową i mięso z kurczaka. Przysmaki są dość twarde, dlatego bardzo małe psy mogą mieć problem z ich pogryzieniem.

6

Box zawiera też dwa przydatne gadżety firmy Zolux: zabawkę wykonaną z nietoksycznej gumy oraz rękawicę do mycia ciała i masażu, która idealnie myje i zbiera sierść dzięki gumowej podkładce z wypustkami.

Podsumowując, listopadowy box od PsiaPaka to starannie dobrany i przemyślany zestaw dla osób, które dbają o zdrowie i odpowiednią pielęgnację swoich pupili. Twórcy boxa znają się na rzeczy, bo produkty w nim zawarte cieszą się dobrymi opiniami – to znane marki, które cenione są za dobrą jakość.

PsiaPaka to w obecnej chwili jedyna taka propozycja na polskim rynku subskrypcji, już niebawem twórcy boxa chcą wystartować ze sprzedażą cykliczną produktów dla kotów. Miejmy nadzieję, że zarówno PsiaPaka, jak i jej koci odpowiednik, w niedalekiej przyszłości osiągną sukces na miarę Barkboxa, który cieszy się ogromną popularnością za oceanem.

Dodaj komentarz