Najbardziej oryginalne boxy subskrypcyjne

Najbardziej oryginalne boxy subskrypcyjne

nerd-block-1

Kosmetyki, moda, zabawki, lokalne przysmaki, kawa i herbata, biżuteria – to najczęściej wysyłane towary w sprzedaży abonamentowej. Zwykłe produkty, z których korzystamy na co dzień, zyskują na atrakcyjności, kiedy są odkrywane w postaci pudełka – niespodzianki. Moment ekscytacji i zaskoczenia przy otwieraniu boxa to jedna z najważniejszych cech zakupów w subskrypcji.

A co, jeśli w pudełku znajdziemy zabawne i kolorowe męskie skarpetki, albo mroczne gadżety związane z filmami grozy? Na świecie, a szczególnie w Stanach Zjednoczonych model sprzedaży w subskrypcji jest niezwykle popularny, a więc twórcy prześcigają się w pomysłach na najbardziej oryginalne programy. Wyszukaliśmy dla Was kilka przykładów najdziwniejszych i najzabawniejszych boxów.

1. Loot Crate – wspominaliśmy o nich kilkakrotnie na naszym fanpage’u na facebooku, ponieważ to nasz faworyt. Loot Crate to „skrzynia z łupem”, dedykowana miłośnikom gier. W każdym pudełku znajduje się od 6 do 8 gadżetów, między innymi koszulki, zabawki, wyroby metalowe, książki, plakaty, przysmaki i wiele innych. Za niecałe 20 dolarów (łącznie z przesyłką) co miesiąc wysyłane są boxy tematyczne, np. Star Wars, Minecraft czy Animate. Loot Crate współpracują z markami – gigantami, między innymi Marvelem, Nintendo, czy znanym producentem koszulek – Jinx. Jesteśmy pewni, że w Polsce podobna subskrypcja znalazłaby wielu fanów.

january-14-3fb740bdc9f2ac4b08e408ae82ae1183

2. Box of Dread – to pudełko pełne strasznych gadżetów, rodem z horroru, a wśród nich między innymi: płyty z filmami grozy, maski, lalki, naklejki i plakaty z wizerunkami przerażających postaci, a nawet imitacja lampy naftowej! To wszystko za 20 dolarów miesięcznie. Ponadto co miesiąc wyłaniany jest zwycięzca, który otrzymuje nagrodę w postaci boxa wartego 100 dolarów. Wszystko zapakowane w drewnianej skrzyni, z której toczy się krew. Box of Dread to wyjątkowy program, opracowany specjalnie dla fanów mrocznych klimatów.

bod7th1403a3-200x300

3. Dive Bar Shirt Club – niezwykły pomysł na męskie koszulki. Subskrypcja dotyczy wysyłki t-shirtów z nadrukami zawierającymi…logo amerykańskich dive barów, czyli miejsc w których spotykają się lokalne społeczności. Twórcy boxa podróżują po Stanach, poszukując najlepszych knajp i najciekawszych pod względem designu znaków firmowych. Taką oryginalną koszulkę możemy mieć co miesiąc już za 22 dolary.

1

4. Skoshbox – miesięczny zapas japońskich smakołyków prosto z Japonii, za 12 dolarów. W boxie znajdziemy zarówno tradycyjne japońskie specjały, jak i smaki oryginalne i niezwykłe, na przykład batonik o smaku wasabi lub pizzy. Oczywiście wszystko zapakowane w paczki z kolorowymi, japońskimi animacjami. Boxy produkowane są z recyklingu.

April2014-Collage-copy-1024x1024

5. Sock Club – ich skarpetki pomagają w znalezieniu dobrej pracy oraz zapewniają sukces na pierwszej randce. Przynajmniej tak twierdzą twórcy tego boxa. Na stronie programu można obejrzeć przykładowe pary. W ofercie są zarówno klasyczne, stonowane barwy i desenie, jak i fantazyjne wzory i zabawne obrazki. Na przykład żółte skarpety w czarne wąsy – niezwykle popularny ostatnio motyw zarówno w modzie, jak i sztuce użytkowej. Od nas ogromny plus za niebywałe poczucie humoru, również w prowadzeniu strony internetowej.

sockgraphiccolor

6. Hello Flo. – to box skierowany specjalnie dla pań i młodych dziewczyn, który ma wyręczyć je w przykrej i nierzadko krępującej konieczności kupowania co miesiąc środków higienicznych. Na stronie programu do wyboru jest zestaw organiczny lub paczka z produktami znanych marek, jak Always i Tampax. Do każdego pudełka Flo dorzuca niespodzianki na polepszenie humoru – drobne kosmetyki, biżuterię oraz słodkie przekąski.

1391961_240081329483427_368320820_n

We wstydliwych zakupach mogą nas też wyręczyć sklepy, które proponują sprzedaż w abonamencie akcesoriów dla dorosłych. Takich programów jest bardzo dużo i cieszą się ogromną popularnością. Subskrybenci otrzymują w paczkach gadżety, płyty z filmami, bieliznę i kosmetyki erotyczne. Paczkę można zamówić między innymi w Blush Box.

Kreatywność w tworzeniu pudełka – niespodzianki jest nieograniczona. Jest to doskonały sposób promocji dla małych i dużych firm, które oferują produkty skierowane nawet do wąskiego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że sporo programów, które powstały w USA i Europie Zachodniej, znalazłyby liczne grono subskrybentów w Polsce.

Wkrótce planujemy uruchomienie własnej platformy zakupów subskrypcyjnych. Będzie to możliwe m.in. dzięki pozyskaniu funduszy unijnych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej:

Projekt: „Subilla – multikanałowa zaawansowana platforma agregująca w inteligentny sposób oferty dotyczące subskrypcji produktów i usług.”

WND-POIG.08.01.00-30-122/13 realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu Państwa w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”, oś priorytetowa 8. „Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki”.
Dotacje na innowacje
Inwestujemy w Waszą przyszłość

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

INNOWACYJNA_GOSPODARKA(2)

UE EFRR_pol(2)

1 odpowiedź

  1. pimpkson · 15 lutego 2015 Reply

    próbowałem opcji z maszynkami do golenia na easyshaveclub.pl … fajna spawa.

Dodaj komentarz