Marcowy box Zooksy – wersja dla mężczyzn

Za oknami już wiosna, więc czas na odrobinę szaleństwa. Co polecamy? Kolorowe skarpetki, które ożywią każdą stylizację.

Zooksy Box to cudowny box ze skarpetkami, którego nie sposób nie pokochać od pierwszego wejrzenia. Już sam design pudełka wprawia w zachwyt.

 

Tendu 100%

Tendu 100%

Może zacznijmy od paru słów o firmie. Jak możemy przeczytać na stronie Zooksy:

DARIA I DOMINIK NAJPIERW SIĘ POKOCHALI, A POTEM DOSZLI DO SŁUSZNEGO WNIOSKU, ŻE NIE SAMĄ MIŁOŚCIĄ CZŁOWIEK ŻYJE.
 A że od myśli oboje mają blisko do czynów, to w styczniu 2014 roku założyli Zooksy, czyli firmę produkującą najbardziej odjechane skarpety ever.

Zooksy to firma z Łowicza, nie dziwią więc nawiązania do tradycyjnych motywów łowickich, które można odnaleźć we wzorach ich skarpet. Ale nie brak w nich też popkultury, minimalistycznych czarno-białych wzorów, które pojawiły się chociażby w świątecznych Zooksach, czy zabawnych kulinarnych motywów, jak np. rozbitych jaj czy skarpet przypominających sushi.

W marcowej edycji znaleźliśmy jak zawsze 3 pary skarpet:

 

 

Pierwsza z nich to robiąca furorę przy wielkanocnym stole czarna para w kolorowe koguty, czyli Czarne Kurki na Pazurki. Na stronie można przeczytać taki opis skarpetek:

Czarne Kurki na pazurki możesz założyć w zasadzie przy każdej okazji. Na przykład tak sobie, po domu, do pracy albo na jakąś towarzyską sytuację. Ale radzimy unikać chodzenia w nich na błyskoteki. Mogą się znaleźć tacy, którzy nie chodzą w wadze koguciej i będą chcieli wyskoczyć do Ciebie – nie tylko z dziobem.

IMG_0378

 

 

Kolejna para, to Widoki na wiosnę, czyli bajecznie wyglądające na stopach skarpety z drzewem, rzeczką i masą kolorów. Skarpety świetnie się sprawdzą zarówno na męskich, jak i damskich stopach, przy podwiniętych nogawkach wyglądają bosko!

 

IMG_0383

 

A na końcu najbardziej klasyczne, choć wciąż odjechane – granatowo-niebieski piksele. Te skarpety są tak ładne, że ekipa Zooksy powinna zrobić je we wszystkich możliwych kolorach. Na stronie na razie są w 4 wersjach kolorystycznych, te granatowe idealnie nadają się właśnie dla mężczyzn.

 

IMG_0384

 

Kilka słów o jakości skarpet. Składają się one w 80% z bawełny czesanej, reszta to poliamid i 3% elastanu. Skarpety noszą się świetnie, nie rozciągają i przede wszystkim nie mechacą po kilku praniach.

Kupując te skarpetki w sklepie Zooksy zapłacilibyśmy za nie 66 zł. W SubClub abonament Zooksy kosztuje jedynie 47,60 na start, a każdy kolejny box to 56 zł. Przesyłka jak zawsze gratis! 🙂

Zooksy możecie zamawiać tu: http://www.subclub.pl/zooksy-box-k77.html .

 

 

Dodaj komentarz