Gotowy pomysł na udany wieczór we dwoje – recenzja Pleasure Box

Gotowy pomysł na udany wieczór we dwoje – recenzja Pleasure Box

zdjecie1

Pleasure Box to pierwszy w Polsce sklep subskrypcyjny z akcesoriami erotycznymi, skierowany do par. W ręce subskrybentów trafia co miesiąc eleganckie pudełko, zawierające 3-4 starannie wybrane artykuły erotyczne oraz to co dla Pleasure Box najbardziej istotne – scenariusz wieczoru – co miesiąc inny pomysł na wspólne intymne chwile i przełamanie rutyny w związku.

Jak mówią twórcy Pleasure Box, para z kilkunastoletnim stażem, ideą tej subskrypcji nie jest zapełnienie szuflad klientów akcesoriami erotycznymi, ale ukazywanie nowych możliwości na urozmaicenie seksu i podgrzanie atmosfery w związku.

zdjecie2

Pleasure Box to przede wszystkim wysoka jakość, akcesoria znanych i cenionych w branży marek. Zarówno samo pudełko jak i jego zawartość, utrzymane są w klimacie zmysłowej erotyki z klasą. Dlatego może być świetnym pomysłem zarówno na rocznicę ślubu, jak i oryginalnym i ciekawym prezentem na wieczór panieński, kawalerski czy noc poślubną. Tym bardziej, że boxy występują w kilku wariantach, każdy więc znajdzie coś dla siebie.

W tradycyjnym modelu subskrypcyjnym Pleasure Box proponuje dwa rodzaje boxów: PREMIUM oraz DELUXE. Oprócz tego, właściciele komponują boxy tematyczne, będące krótkimi, okresowymi seriami o stałym asortymencie. Obecnie są to boxy „Pleasure Box – 50 Twarzy Greya” z akcesoriami tej unikatowej linii gadżetów erotycznych i aż dwoma scenariuszami wieczoru utrzymanymi w klimacie BDSM.

zdjecie3

Dzisiaj pokażemy Wam jak wyglądała czerwcowa edycja Pleasure Box – zarówno wersji Premium jak i Deluxe.

Tematem przewodnim boxów oraz scenariusza wieczoru był masaż erotyczny. W boxie Premium znalazły się: wibrator dla par ‘Mahana Duo Vibe’ firmy Picobong (wykonany z miękkiego silikonu, całkowicie wodoodporny, posiadający aż 12 trybów wibracji), świeca do masażu firmy Petits Joujoux o zapachu Orientu (urzekająca aromatem białego pieprzu i granatu). Dla Pań, aby w pełni mogły skorzystać z uroków masażu, zamiast zakrywającej ciało bielizny dołączono nasutniki ‘Tassel’ od Obsessive oraz stringi tej samej firmy. Dodatkowo mile zaskoczył nas fakt, że Pleasure Box pomyślał o wszystkim i dołączył nawet baterie do wibratora, których nie było w zestawie.

zdjecie4

Box Deluxe zawierał natomiast wibrator dla par ‘Tiani 3’ firmy LELO (wykonany z silikonu medycznego, sterowany bezprzewodowym pilotem z odległości nawet 12 metrów), świecę do masażu ‘Black Pepper & Pomegranate’ również od LELO (skomponowaną na bazie wosku sojowego, masła shea oraz pestek moreli), nakładki na sutki ‘Pasties Birds’ marki Rianne S oraz stringi ‘Brilliant’ od Obsessive.

zdjecie5

Pleasure Box to świetny sposób na to, aby wprowadzić do swojej sypialni odmianę, powiedzieć rutynie stanowcze NIE i na nowo rozpalić ogień namiętności. Erotyka w wydaniu Pleasure Box jest subtelna i na wysokim poziomie. Na duży plus zasługuje fakt, że wartość artykułów w boxie znacznie przewyższa jego cenę, a dołączany do boxów scenariusz wieczoru inspiruje partnerów do odkrywania siebie na nowo.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.pleasurebox.com.pl

Oraz profilu na Facebooku: www.facebook.pl/pbboxes

Jeśli interesują Was inne boxy subskrypcyjne, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.subclub.pl/

Dodaj komentarz